پست اینستاگرامی سردار مرتضی طلایی در پی ترور محسن فخری زاده

پست اینستاگرامی سردار مرتضی طلایی در پی ترور محسن فخری زاده
سردار مرتضی طلایی در خصوص ترور محسن فخری زاده از دانشمندان حوزه هسته‌ای نوشت: امروز برگ دیگری از تروریسم بین‌ المللی ورق خورد.

مرتضی طلایی در صفحه اینستاگرام خود در خصوص محسن فخری زاده یکی از دانشمندان حوزه هسته‌ای کشور که ساعاتی قبل به دست عوامل تروریست در اطراف تهران ترور شد پستی را منتشر کرد و نوشت:

شهید سرافراز وطن شهید محسن فخری زاده پس از عمری مجاهدت و تلاش برای امنیت و سرافرازی اسلام و ایران، امروز و در میانه هفته بسیج، در خون پاک خود غلطید تا به قافله مصادیق آیه "ومِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا" بپیوندد.
امروز برگ دیگری از تروریسم بین‌ المللی ورق خورده و رسوایی دیگری برای مدعیان آفرید و ملت سرافراز ایران، فرزند برومند دیگری را تقدیم عزت و اقتدار ملت نمود.
فرزندان معنوی خمینی کبیر در هر لباس و جایگاهی که باشند، بسیجی‌اند و بسیجی، چهار دهه است که کفن خود را میدان به میدان، همراه دارد. این شهادت‌ها، رمز بقای سرافرازی این ملت است اما دست‌های آلوده به خون بهترین فرزندان این ملت بدانند که بهای این جنایات را به شدیدترین وجه، خواهند پرداخت.

ارسال دیدگاه