با عینک سیاسی نمی توان شهر را اداره کرد/شهرداری تهران به مدیران وارداتی نیاز ندارد
هر چند از منظر شکلی جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی تفاوتی با مجموعه تشکل های سیاسی و احزاب نداشته باشد، اما به جهت ماهوی رویکرد این مجموعه تفاوت هایی با سایر تشکل ها دارد.

راهکارهای مرتضی طلایی در رفع مشکلات مردم
حدود وظایف نمایندگان مجلس مشخص است: بررسی مشکلات مردم، دسته بندی آنها، اصلاح قوانین مربوط یا وضع قوانین جدید و در نهایت کمک به دولت برای اجراء در غیر این صورت تقابل مجلس و دولت یا تقابل دولت و مجلس به نفع مردم و مورد پسند آنها نخواهد بود.
چند ماه از عمر مجلس یازدهم گذشت، آیا مردم از عملکردتان راضی‌اند؟
فعال سیاسی اصولگرا از ریاست و نمایندگان مجلس یازدهم در بررسی عملکرد بالغ بر ۶ ماه گذشته این مجلس پرسید:‌ آیا مردم از عملکرد نمایندگانشان راضی هستند؟
ترامپ بیاید بهتر است/ترامپ در دشمنی با ایران رو بازی می کند
فعال سیاسی اصولگرا: برخی وانمود میکنند با آمدن بایدن مشکلات حل خواهد شد؛ درحالیکه این ترامپ است که رو بازی کرده و دشمنی آمریکا با ایران را نمایان می کند.
رسانه‌ ها و فضای مجازی با برجسته کردن یک خطا و اشکال کل نهاد و سازمان را هدف قرار می دهند
رئیس پلیس سابق تهران در واکنش به اخبار پیرامون خشونت پلیس گفت: مشکل برخی از رسانه ها هستند که با برجسته کردن یک خطا و اشکال کل ساختار را زیر سوال می برند.
پست اینستاگرامی سردار مرتضی طلایی در پی ترور محسن فخری زاده
سردار مرتضی طلایی در خصوص ترور محسن فخری زاده از دانشمندان حوزه هسته‌ای نوشت: امروز برگ دیگری از تروریسم بین‌ المللی ورق خورد.
اصولگرایان برای بُرد در انتخابات ۱۴۰۰ به هر کاری دست نمی زنند
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصولگرایان اساساً چون پایبند به اصول‌، مبانی و اعتقاداتی هستند قرار نیست برای برنده شدن در انتخابات ۱۴۰۰ به هر ابزاری متوسل شوند.
اصلاح‌ طلبان از پیروزی جو بایدن استفاده انتخاباتی می‌ کنند
فعال سیاسی اصولگرا گفت: برخی اصلاح‌طلبان بنا دارند در صورت پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا از نتیجه آن انتخابات به نفع خود بهره سیاسی ببرند.
پست اینستاگرامی سردار طلایی به مناسبت سالگرد روز ایثار و شهادت
سردار مرتضی طلایی رئیس پلیس سابق تهران در جدیدترین پست اینستاگرام خود سالگرد روز ایثار و شهادت و مقاومت را گرامی داشت.